Usługi Pogrzebowe Zieleń Miejska Piotr Sitarz

Firma
z tradycjami

od 1954 r.

Strata bliskiej osoby to wielka tragedia w życiu każdego z nas. Pustka, która pozostaje, w wielu przypadkach zmienia nasze życie. Moment ostatniego pożegnania to czas trudny, ale niezbędny do należytego przejścia przez okres żałoby. Najważniejszym staje się, by ważną dla nas osobę pożegnać z należytym szacunkiem.

Nasza firma posiada ponad 65 lat doświadczenia w realizowaniu kompleksowych usług pogrzebowych na terenie Opola i okolic. Wiemy, jak ważna jest godna oprawa ceremonii i okazanie zrozumienia rodzinie zmarłego w tym trudnym dla niej czasie. Nasza praca to znacznie więcej niż usługi pogrzebowe. Pomagamy i zawsze służymy radą. Wspieramy przy organizacji formalności, także tych w Urzędzie Stanu Cywilnego. Odpowiedzialni i solidni pracownicy dają gwarancję, że ceremonia pogrzebowa będzie przeprowadzona z zachowaniem należytego szacunku, dostojeństwa i godności. Wprowadziliśmy wysokie standardy obsługi, które każdego roku są kontrolowane i stale podnoszone.

Nasza Firma posiada profesjonalny sprzęt najwyższej klasy: karawany marki Mercedes Benz, Volkswagen i Hyundai, które spełniają wymogi UE w międzynarodowym transporcie zmarłych.

Na terenie cmentarza transport świadczymy przy wykorzystaniu specjalnie przystosowanych i najnowocześniejszych w Opolu pojazdów marki Melex.

Posiadamy wszystkie wymagane świadectwa i certyfikaty do realizowania zadań związanych z organizowaniem pochówków.

Wybierając firmę Usługi Pogrzebowe „Zieleń Miejska” Piotr Sitarz mają Państwo gwarancję kompleksowej opieki nad pogrzebem, wsparcie przy organizacji spraw formalnych i pomoc w najtrudniejszych chwilach.

Nasza firma pozostaje do Państwa usług przez całą dobę.